Kategorie
Wydawnictwo
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą naszych ebooków.
Aktualnie w eBooki.pl:
eBooków:
49541
Kategorii:
80
Nowości:
1063
Często zadawane pytania

Co to są eBooki?

E-booki, inaczej e-książki/książki cyfrowe, to elektroniczne wersje książek papierowych, które czyta się na komputerze, tablecie, smartphonie czy czytniku. Tak samo jak książki tradycyjne (papierowe) posiadają one wszystkie typowe elementy, jak na przykład okładkę, spis treści, rozdziały czy ilustracje. Książki w elektronicznej postaci dostępne są w trzech formatach: epub, mobi oraz pdf. W opisie każdego ebooka znajdującego się w naszej ofercie znajduje się informacja na temat jego formatu.

 

Audiobooki - czym są?

Audiobooki, inaczej książki mówione, to nic innego jak elektroniczne wersje książek papierowych dostępne w formie pliku mp3, a więc - mówiąc najprościej - książki do słuchania. Audiobooki mogą być odsłuchiwane na komputerze lub na dowolnym odtwarzaczu ze wsparciem dla formatu mp3 (a więc na większości popularnych odtwarzaczy czy smartphonów). Tekst publikacji książkowej został odczytany w studiu nagraniowym przez profesjonalnego lektora.

 

Czym jest eBook z DRM?

Zdarza się, że przy formacie danego eBooka widnieje oznaczenie DRM (EPUB DRM, PDF DRM). Adobe DRM to system ochrony praw autorskich. Jest to standard obsługiwany przez większość e-czytników z wyjątkiem Kindle. Czytanie eBooków zabezpieczonych Adobe DRM na komputerze jest możliwe po zainstalowaniu darmowej aplikacji Adobe Digital Editions. Aplikacja musi zostać zarejestrowana dla konkretnego konta Adobe ID. Utwórz Adobe ID.

 

Jak korzystać z książek zabezpieczonych systemem DRM?

Adobe Digital Editions (ADE) jest darmowym programem firmy Adobe, służącym do czytania i archiwizowania książek elektronicznych (PDF i EPUB). Umożliwia również wymianę książek między komputerem a innymi urządzeniami np. e-czytnikami. Aby móc korzystać z książek zabezpieczonych systemem Adobe DRM (Digital Right Management) niezbędne jest zainstalowanie programu ADE.

 

Szybka i krótka instrukcja - jak pobierać i odczytywać eBooki z DRM-em?

Jakkolwiek skomplikowanie to wygląda, zapewniamy, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Przedstawiamy krótką instrukcję, która pomoże Wam pobrać i odczytać eBooka w formacie PDF ADE i EPUB ADE:

  1. Tworzymy Adobe ID klikając tutaj.
  2. Instalujemy Adobe Digital Editions (ADE).
  3. Autoryzujemy Adobe Digital Editions (przypisujemy komputer/urządzenie do utworzonego Adobe ID).
  4. Pobieramy zakupiony plik i otwieramy go w programie Adobe Digital Editions (plik pobierze się w specjalnym formacie ACSM, który jest „kluczem" umożliwiającym pobranie finalnego pliku PDF lub EPUB).

 

Co się stanie, jeśli nie autoryzuję komputera?

Jeśli nie wpiszesz w Adobe Digital Editions swojego numeru Adobe ID, książki w momencie pobrania zostaną przypisane do tego jednego jedynego komputera. Nie będziesz więc mieć możliwości odczytania ich na jakimkolwiek innym urządzeniu.
Gdy książka pobrana jest na komputer opisany numerem Adobe ID, Twoje książki, w granicach limitu licencji, możesz również pobierać na inne urządzenia.

 

Klika słów o znaku wodnym

Znak wodny (ang. watermark) to metoda zabezpieczania treści cyfrowych (muzyka, film, ebooki, audiobooki). Zawiera zaszyfrowaną informację o użytkowniku, który zakupił produkt. Unikalne oznaczenie może zawierać kod transakcji, który będzie jednoznacznie wskazywał, kto kupił plik, kiedy i jak. Pobrany materiał będzie zawsze „oznaczony" nabywcą - niezależnie, co nabywca zrobi z plikiem; czy przegra na komputer, odtwarzacz mp3, komórkę czy na płytę CD.
Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem.

 

Czy podane ceny zawierają podatek VAT?

Wszystkie ceny podajemy z 23% VAT.

 

Jak mogę zapłacić?

 

 

 

Akceptujemy wszystkie formy płatności online. Realizacja płatności może nastąpić poprzez dokonanie przelewu na nasze konto lub poprzez błyskawiczną płatność za pośrednictwem platform: PayU, mTransfer, Przelewy24.pl, PayPal.

 

Czy transakcja jest w 100% bezpieczna?

Tak, nad bezpieczeństwem transakcji czuwają platformy: Przelewy24.pl, PayU.pl, Paypal.pl, mBank. Oprócz tego stosujemy szyfrowanie SSL w naszym sklepie internetowym i w ten sposób dodatkowo chronimy Twoje dane. Certyfikat z ubezpieczniem $10000 pochodzi od firmy RapidSSL.

 

Jak dokonać zwrotu lub reklamacji?

Wszelkie informacje dotyczące zwrotu lub reklamacji towaru znaleźć można w zakładce Regulamin lub w innych docelowych zakładkach w stopce sklepu.

 

 

 

Ebook dnia
Uciekinier
Uciekinier
25,99 zł
Krystyna Sienkiewicz
Krystyna Sienkiewicz
33,99 zł
Haiku
Haiku
11,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl