Kategorie
Wydawnictwo
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą naszych ebooków.
Aktualnie w eBooki.pl:
eBooków:
49541
Kategorii:
80
Nowości:
1063
Reklamacja

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek nieprawidłowości dotyczących funkcjonowania Serwisu lub Produktu Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Administratora.

 

 1. Administrator Serwisu zobowiązuje się dostarczyć towar wolny od wad. Administrator jest odpowiedzialny względem Użytkownika, jeżeli dostarczony Produkt ma wadę fizyczną lub prawną. W przypadku niezgodności Produktu z umową sprzedaży Użytkownikowi przysługuje prawo złożenia reklamacji.W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z Administratorem Serwisu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 2. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia otrzymania. O rozstrzygnięciu reklamacji Administrator poinformuje Użytkownika pocztą elektroniczną – na adres e-mail, z którego nadesłana została reklamacja.

 3. Reklamacja dotyczy obiektywnych usterek danego pliku. Reklamacji nie podlegają wady odczuwane subiektywnie czy wynikające z ograniczeń czy właściwości sprzętu, na którym Użytkownik czyta ebooka. W takim wypadku pracownik Serwisu sugeruje inne rozwiązania. Reklamacji nie podlega też format zakupionych plików, o ile zgodne są z ofertą zaprezentowaną na stronie. Za niezgodne z umową sprzedaży uznaje się wyłącznie Produkty:

  - wydane w stanie niezupełnym, o ile nie wynika to z charakteru świadczenia;

  - nie mające właściwości, które Produkty powinny mieć ze względu na ich przeznaczenie lub wynikające z okoliczności;

  - nie mające właściwości, o ile opis Produktu zawierał taką informację;

  - nie nadające się do celu wskazanego na stronie danego Produktu, o ile opis Produktu zawierał taką informację. 

 4. W przypadku uznanej reklamacji, zwrot pieniędzy obejmuje koszt towaru, w kwocie, jaką Użytkownik zapłacił zamawiając towar.

 5. Kwota uiszczona za zakupiony towar zostanie zwrócona Użytkownikowi w terminie 7 dni od daty decyzji uznającej Reklamację. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Kupującego.

 6. Administrator odpowiada za niezgodność Produktu z umową sprzedaży jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania Użytkownikowi tego Produktu.

Ebook dnia
Uciekinier
Uciekinier
25,99 zł
Haiku
Haiku
11,99 zł
Krystyna Sienkiewicz
Krystyna Sienkiewicz
33,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl