Kategorie
Wydawnictwo
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą naszych ebooków.
Aktualnie w eBooki.pl:
eBooków:
49541
Kategorii:
80
Nowości:
1063
Zwroty
  1. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827. Dalej „ustawa o prawach konsumenta”) Użytkownikowi będącemu Konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży Produktu (zwrotu Produktu) bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania Produktu (w przypadku Publikacji elektronicznych od chwili ich udostępnienia Użytkownikowi do bezpośredniego pobrania).

  2. Odstąpienie od umowy następuje przez złożenie pisemnego oświadczenia drogą elektroniczną na adres info@ebooki.pl lub listownie: 

    Ebooki.pl Korneliusz Wieteska, ul. Jodłowa 55/4, 45-415 Opole

    w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Oświadczenie nie musi zawierać uzasadnienia. W przypadku nabycia kilku Plików w ramach jednej transakcji Konsument powinien wskazać, czy odstępuje od umowy w całości, czy jedynie w odniesieniu do konkretnego Pliku (Plików).

  3. W przypadku odstąpienia od umowy uważa się ją za niezawartą. Administrator w terminie 14 dni zwraca Użytkownikowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Jeżeli Użytkownik uiścił opłatę kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym, Administrator zwraca całą kwotę na kartę lub numer rachunku bankowego Użytkownika.

  4. W przypadku wyrażenia przez Użytkownika zgody na rozpoczęcie świadczenia usługi dostarczenia treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i poinformowania go przez EBOOKI.PL o utracie prawa do odstępowania od umowy, prawo do odstąpienia wygasa z chwilą rozpoczęcia pobierania Pliku. Jeżeli Użytkownik wyraził zgodę na automatyczne wysyłanie Plików po ich zakupie na urządzenia mobilne lub Dropbox, traci on swoje uprawnienie do odstąpienia od umowy z chwilą dokonania i opłacenia zakupu.

Ebook dnia
Uciekinier
Uciekinier
25,99 zł
Krystyna Sienkiewicz
Krystyna Sienkiewicz
33,99 zł
Haiku
Haiku
11,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl